Softail<sup>®</sup> Deluxe
Softail<sup>®</sup> Deluxe
Softail® Deluxe

Już od 94,590 PLN*

MODEL W KOLORZE Superior Blue

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Czyste, nostalgiczne piękno i współczesna moc nowoczesnego silnika High Output Twin Cam 103B™. Wygląd motocykla Softail® Deluxe poprawia się z każdym mijającym rokiem.

360°

To uczucie lepsze, niż ktokolwiek pamięta.

Na tym świecie pozostało niewiele rzeczy sprawiających, że ciężko pracujący ludzie mogą poczuć się naprawdę wyjątkowo. Ten motocykl to jedna z tych rzeczy. Wjedź do miasta i pozwól innym podziwiać opony z białymi ściankami osadzone na chromowanych, szprychowych kołach. Pełne metalowe błotniki. Duży chromowany reflektor. Ogromną moc nowego silnika High Output Twin Cam 103B. Tak właśnie powinno wyglądać życie i jest tak blisko - zaledwie jeden obrót manetki stąd.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU