Heritage Softail<sup>®</sup> Classic
Heritage Softail<sup>®</sup> Classic
Heritage Softail® Classic

Już od 100,480 PLN*

MODEL W KOLORZE Crushed Ice Pearl/Frosted Teal Pearl

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Pomimo współczesnego komfortu i niezwykłych osiągów silnika High Output Twin Cam 103B™, jego wygląd nadal nawiązuje do dziedzictwa prawdziwych maszyn typu dresser.

360°

Jest zbyt wspaniały, aby przechodzić do historii.

Motocykl Heritage Softail® Classic ocieka nostalgią za czasami, które dawno minęły. Lecz to nie wszystko co w sobie kryje. Ukryte tylne zawieszenie nadaje mu autentyczny wygląd ale chroni kierowcę przed wstrząsami charakterystycznymi dla jazdy motocyklem hardtail. Jest wyposażony w tempomat przydatny na długich i prostych odcinkach. Przeprojektowane siodło i skórzane sakwy. I wisienka na torcie - balansowany silnik High Output Twin Cam 103B. Przestaliśmy pracować nad jego wyglądem. Jednak nigdy nie przestaliśmy pracować nad wrażeniami z jazdy.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU