Fat Boy<sup>®</sup>
Fat Boy<sup>®</sup>
Fat Boy®

Już od 96,390 PLN*

MODEL W KOLORZE Billet Silver/Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Oryginalna ikona stylu fat custom łącząca wyjątkowy styl z potężnym silnikiem High Output Twin Cam 103B™.

360°

Czasem pojawia się rzecz, która wszystko zmienia.

Gdy Willie G. Davidson po raz pierwszy przyjechał modelem Fat Boy® na zlot Bike Week, ruch uliczny zamarł na chwilę. Nikt wcześniej nie widział jeszcze fabrycznego motocykla custom o tak niezwykłym wyglądzie. Był to klasyczny Harley, jednak z zupełnie odmienionym obliczem. W kolejnych latach było jeszcze lepiej. Od chromowanych, pełnych kół i masywnych linii potężnego silnika High Output Twin Cam 103 po charakterystycznie zaokrąglony tylny błotnik - ta maszyna została stworzona, by przykuwać uwagę. Wsiądź na nią, a zrozumiesz.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU