Fat Boy<sup>®</sup> Special
Fat Boy<sup>®</sup> Special
Fat Boy® Special

Już od 97,860 PLN*

MODEL W KOLORZE Charcoal Denim

 

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Masywny, mroczny i mocniejszy niż kiedykolwiek wcześniej dzięki osiągom silnika High Output Twin Cam 103B™.

360°

Podnosi poprzeczkę dla wszystkich motocykli z niskim zawieszeniem.

Wzięliśmy motocykl napakowany detalami custom i obniżyliśmy zawieszenie. Dzięki temu maszyna stała się dłuższa, bardziej mroczna i jeszcze bardziej przyciągająca uwagę. Ta idea przyświecała nam podczas tworzenia motocykla Fat Boy® Special. Nisko zawieszone siodło jest bliżej drogi, co znacznie ułatwia prowadzenie. A gdyby tego było mało, dodaliśmy czarną gondolę reflektora oraz czarne, pełne koła z otworami kalibru 0,50". Ta maszyna wyznacza standardy dla nisko zawieszonych motocykli.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU