Breakout<sup>®</sup>
Breakout<sup>®</sup>
Breakout®

Już od 94,980 PLN*

MODEL W KOLORZE Charcoal Denim

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Duże koła, świetny lakier i klasyczny charakter w nowoczesnym opakowaniu. A ponadto dodaliśmy mnóstwo mocy.

360°

Nie ma to jak garść amerykańskiego, ulicznego stylu muscle.

Naciesz oczy błyszczącym silnikiem High Output Twin Cam 103B o wysokiej mocy, w który wyposażony jest motocykl Breakout. Tylko czeka, aby wysłać potężny moment obrotowy do masywnej tylnej opony o szerokości 240 mm. Niski i wydłużony profil nadaje mu agresywnego charakteru. Całość dopełniliśmy kierownicą typu drag. Ta maszyna przeczy prawu grawitacji i wszystkim innym prawom.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU