Softail Slim<sup>®</sup> S
Softail Slim<sup>®</sup> S
Softail Slim® S

Już od 96,010 PLN*

MODEL W KOLORZE Olive Gold Denim

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Nic nie ma większego szacunku na ulicy niż moc. Więc, gdy tworzyliśmy nowy motocykl Softail Slim® S, wyposażyliśmy go w najpotężniejszy silnik H-D® dostępny w tym roku.

360°

Amerykański styl muscle

Wzięliśmy wszystko, co było najlepsze w motocyklu Softail Slim® i dodaliśmy odrobinę więcej. Po pierwsze zamontowaliśmy mocniejszy silnik Screamin’ Eagle® Twin Cam 110. Jeszcze bardziej skupiliśmy się na motywie militarnym, dając możliwość wyboru opcjonalnego oliwkowego lakieru w połączeniu z resztą elementów w kolorze czarnym. Czarne półki widelca i wspornik kierownicy, ramka reflektora i golenie widelca pokryte czarnym błyszczącym lakierem. Czarne dźwignie hamulców, lusterka oraz wydech typu „shotgun” ze skośnie ściętymi tłumikami umieszczonymi jeden nad drugim. Każdy cal tej maszyny to współczesna moc i osiągi wzbogacone domieszką klasyki i żelaznego charakteru.

ZOBACZ WIĘCEJ
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU