Low Rider<sup>®</sup> S
Low Rider<sup>®</sup> S
Low Rider® S

Już od 89,320 PLN*

MODEL W KOLORZE Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Nowy Low Rider® S udowadnia, że fabryczny custom może być jeszcze bardziej surowy i potężny. Przekręć manetkę i trzymaj się mocno.

360°

Typ z ciemnej ulicy.

Kiedy w 1977 pierwszy Harley-Davidson® Low Rider® zjechał z linii produkcyjnej, wynieśliśmy standardy konstrukcji fabrycznych motocykli custom na niespotykany poziom. Low Rider® S udowadnia, że fabryczny custom może być jeszcze bardziej surowy i potężny. Zamontowaliśmy silnik Screamin’ Eagle Twin Cam 110™ z wlotem powietrza typu heavy breather na zwinnym podwoziu Dyna. Dołożyliśmy podwyższoną kierownicę, centralnie montowane podnóżki i nowe siodło, które zapewniają właściwą pozycję do pełnego wykorzystania doskonałego zawieszenia i pokładów ogromnej mocy. Podkreśliliśmy styl malując prawie wszystkie elementy na czarno i dodaliśmy złoty emblemat na zbiorniku paliwa, który doskonale pasuje do pięcioramiennych kół z odlewu aluminium. Zasiądź wygodnie za małą owiewką i trzymaj się mocno.


Zobacz film    >
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU