Fat Boy<sup>®</sup> S
Fat Boy<sup>®</sup> S
Fat Boy® S

Już od 104,670 PLN*

MODEL W KOLORZE Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Wyszliśmy na ulicę, aby sprawdzić jej puls i wróciliśmy do warsztatu. A potem zbudowaliśmy model Fat Boy® S. Surowy charakter custom z najpotężniejszym silnikiem H-D® dostępnym w tym roku.

360°

Moc czarnego charakteru

Nowy wymiar ciemności. Dużo potężniejszy. Nowy silnik Screamin’ Eagle® Twin Cam 110, dolne golenie widelca, pokrywy nakrętek osi, kierownica i wspornik kierownicy pokryte czarnym błyszczącym lakierem. Czarna dźwignia hamulca i sprzęgło hydrauliczne. Czarny wydech typu „shotgun” z dwoma skośnie ściętymi tłumikami umieszczonymi jeden nad drugim. Dajemy słowo - ta maszyna to czarny charakter w każdym detalu - od przodu do tyłu, od góry do dołu.

ZOBACZ WIĘCEJ
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU