Wide Glide<sup>®</sup>
Wide Glide<sup>®</sup>
Wide Glide®

Już od 73,950 PLN*

MODEL W KOLORZE Black Quartz w/Flames

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Nowoczesne osiągi i styl, który wyraźnie pokazuje, kto tu rządzi.

360°

Jesteś gotowy, aby podpalić lont?

Płomienie na zbiorniku paliwa mówią wszystko, co trzeba wiedzieć o motocyklu Wide Glide®. Ten klasyczny chopper jest krnąbrny do szpiku kości - od szerokiego widelca z 21-calowym kołem ze szprychami po wydech Tommy Gun. I ciągnie się dalej, aż do czarnego, minimalistycznego oparcia sissy bar. Przekręć manetkę, a dowiesz się o nim kolejnej rzeczy. Nie ma w nim nic na pokaz - to najprawdziwszy przejaw czystej niesubordynacji.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU