Switchback<sup>™</sup>
Switchback<sup>™</sup>
Switchback™

Już od 80,330 PLN*

MODEL W KOLORZE Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Łatwa modyfikacja z wersji miejskiej na turystyczną – dwa motocykle w jednym, bez żadnych kompromisów.

360°

Nie oszczędzamy na wrażeniach z jazdy i stylistyce.

Aby dorównać wszechstronnością motocyklowi Switchback, trzeba by podróżować z przyczepą pełną różnych motocykli. To maszyna oferująca wygodę i akcesoria nowoczesnego motocykla turystycznego do długich podróży. Jednak wszystkie te elementy można szybko zdemontować i pozostawić w motelu. W kilka chwil motocykl przeistacza się w ociekającego stylem ulicznego cruisera.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU