Street Bob<sup>®</sup>
Street Bob<sup>®</sup>
Street Bob®

Już od 64,590 PLN*

MODEL W KOLORZE Black Denim

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Połykające kilometry podwozie Dyna w pozbawionej zbędnych elementów, surowej i agresywnej maszynie w stylu bobber.

Dostępny również w ekskluzywnej i limitowanej wersji STREET BOB® SPECIAL EDITION

360°

Szlachetna sztuka pozbywania się zbędnych elementów.

Widoczna tu stylistyka została opracowana przez pionierów budowania motocykli bobber. Kierowali się oni jedną zasadą: jeśli coś jest zbyt ciężkie, pozbądź się tego: Taki właśnie jest motocykl Street Bob®. Jednoosobowe siodło. Podcięty tylny błotnik. Kierownica mini-ape, dzięki której można poczuć wiatr na zaciśniętych pięściach. Wystarczy tylko obrót nadgarstka, aby pozostawić daleko z tyłu wszystkie problemy, którymi świat stara się Ciebie obarczyć.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU