Low Rider<sup>®</sup>
Low Rider<sup>®</sup>
Low Rider®

Już od 71,780 PLN*

MODEL W KOLORZE Vivid Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

To ulubiona maszyna wielbicieli dróg, tradycjonalistów i każdego, kto kocha tę przykuwającą uwagę stylistykę custom.

360°

Wygląda niesamowicie. Nawet gdy stoi.

Wystarczy jedno spojrzenie na masywny silnik Twin Cam 103, przechodzący płynnie w gruby wydech typu 2-w-1, aby zdać sobie sprawę, że model Low Rider® został stworzony do ciągłej, ostrej i częstej jazdy. Jest taki, jaki powinien być. Od dziesięcioleci nazwa Low Rider® była synonimem motocyklistów, którym zawsze było mało. Nowy model może teraz pokonać więcej kilometrów, niż kiedykolwiek wcześniej. Dzięki siodłu i kierownicy z możliwością regulacji, centralnie montowanym podnóżkom oraz masywnym dwóm tarczom przedniego hamulca. A także innym zaskakującym dodatkom. Gotowi na prawdziwą jazdę?

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU