Fat Bob<sup>®</sup>
Fat Bob<sup>®</sup>
Fat Bob®

Już od 76,510 PLN*

MODEL W KOLORZE Black Denim

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Czarne elementy wykończeniowe. Dwa reflektory w stylu bullet. Ten model wzbudza niepokój samym pojawieniem się w mieście.

360°

Inspirowany lufą pistoletu maszynowego „Tommy Gun”.

Ostatnim słowem, jakie przychodzi na myśl podczas opisywania motocykla Fat Bob® jest „subtelność”. Został zbudowany nie tylko po to, by przyciągać uwagę. Jest stworzony, aby robić zamieszanie. Wydech Tommy Gun. Unikatowy podwójny reflektor i podwójna lampa tylna custom. Masywne opony na obrabianych maszynowo felgach. I powalające osiągi, dzięki potężnemu silnikowi H-D o pojemności 1690 cm3 oraz dwóm tarczom hamulca przedniego. Pomimo jego agresywnego wyglądu wystarczy usiąść wygodnie w siodle, by zmienił się w ucieleśnienie łagodności.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU