CVO<sup>™</sup> Street Glide<sup>®</sup>
CVO<sup>™</sup> Street Glide<sup>®</sup>
CVO™ Street Glide®

Już od 173,720 PLN*

MODEL W KOLORZE Atomic Red/Candy Apple Flames

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

To prawdziwy hot rod bagger napakowany od błotnika do błotnika detalami custom, pokryty niezwykłym lakierem i dopełniony zaawansowanym systemem audio BOOM!™ o mocy wystarczającej, by zorganizować uliczny koncert.

360°

Nikt nie spodziewał się, że taka maszyna wyjedzie z naszej fabryki.

Powiedzmy, że chcesz przejechać promenadą podczas zlotu Bike Week na maszynie o rasowym wyglądzie custom, przyciągającej uwagę każdej osoby obecnej na tym wydarzeniu. Chcesz jednak mieć również maszynę wyposażoną w najnowszą technikę i zapewniającą najwyższą wygodę. Przyjmijmy też, że chcesz mieć w niej silnik Harley-Davidson® V-twin o pojemności 1800 cm3. Sprawdź więc motocykl CVO Street Glide®: od oszałamiających kół Agressor po najbardziej zaawansowane rozwiązania Projektu RUSHMORE i wspaniałe kierunkowskazy LED typu bullet. Dlaczego nie pozwolić sobie na wszystko?

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU