CVO<sup>™</sup> Road Glide<sup>®</sup> Ultra
CVO<sup>™</sup> Road Glide<sup>®</sup> Ultra
CVO™ Road Glide® Ultra

Już od 181,070 PLN*

MODEL W KOLORZE Charcoal Slate/Carbon Dust

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Motocykl CVO™ Road Glide® Ultra łączy naszą doskonałą aerodynamiczną owiewkę montowaną na ramie, najwyższy komfort podczas długich podróży i przykuwający uwagę styl custom.

360°

Powstrzymywanie się nie ma sensu.

Dobrze, że nie ma ograniczeń prawnych związanych z wrażeniami, jakie wywołuje motocykl. Model CVO™ Road Glide® Ultra z Projektu RUSHMORE z pewnością by je wszystkie złamał, zanim jeszcze skończylibyśmy oglądać niezwykłe linie owiewki. Lakier jest zbyt wyzywający. Moc wydobywająca się z silnika Harley-Davidson® V-Twin o pojemności 1800 cm3 z dolotem Ventilator jest zbyt kusząca. A wiesz, czym to grozi.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU