CVO<sup>™</sup> Pro Street Breakout<sup>®</sup>
CVO<sup>™</sup> Pro Street Breakout<sup>®</sup>
CVO™ Pro Street Breakout®

Już od 124,990 PLN*

MODEL W KOLORZE Starfire Black/Starfire Black

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Mroczna stylistyka i potężny moment obrotowy są meritum naszej interpretacji amerykańskiego stylu muscle.

360°

Zostaw cień daleko w tyle.

Mroczna stylistyka i potężny moment obrotowy są wizytówką modelu CVO™ Pro Street Breakout®. Motocykl wyróżnia wspaniałe wykończenie, przyciągający spojrzenia lakier oraz stylistyczne detale od przedniego błotnika po wydech. Koła Aggressor z oponą tylną o szerokości 240 mm. Wysunięte do przodu podnóżki oraz inspirowane wyścigami siodło i kierownica zapewniają optymalną pozycję do grasowania po ulicach. Silnik Screamin’ Eagle® Twin Cam 110B™ z ogromnym wlotem powietrza, odwrócony widelec i nowy przedni hamulec z dwoma tarczami sprawiają, że osiągi tego modelu odpowiadają jego mocnemu stylowi. To nasza interpretacja amerykańskiego, mrocznego stylu muscle w najlepszym wydaniu.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU

The freedom of the open road is closer than you think. Attend a demo ride near you and try several different H-D motorcycles to find out which one is right for you.