CVO<sup>™</sup> Limited
CVO<sup>™</sup> Limited
CVO™ Limited

Już od 183,880 PLN*

MODEL W KOLORZE Palladium Silver/Phantom Blue

* Przedstawiony pojazd może różnić się wizualnie w zależności od rynku i może różnić się od pojazdów, które zostały zbudowane i dostarczone. Szczegółowe informacje można uzyskać u dealera.

* Podane ceny są sugerowanymi cenami detalicznymi brutto po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek złotych. Zostały obliczone wg. średniego kursu NBP dla waluty euro i są aktualne na dzień 10.05.2016. Pełne informacje nt. pojazdu i warunków jego zakupu, w tym aktualnej ceny, uzyskasz u dealera.

* Treści zamieszczone na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa i są publikowane jedynie w celach informacyjnych.

Oto efekt, gdy motocykl Grand American Touring wjedzie na sam szczyt komfortu i stylu. Moc, wyposażenie i akcesoria custom oraz najwyższej klasy system audio dla motocyklistów, którzy chcą wszystkiego.

360°

Jeden zestaw powiększony na wynos poproszę.

Jeśli przejedziesz tyle kilometrów w siodle co my, wiesz o co chodzi. Jak poprawić wrażenia z jazdy? Jak sprawić, by lakier był jeszcze bardziej przyciągający? Co zrobić, by silnik miał więcej mocy? Z połączenia odpowiedzi na powyższe pytania powstał, stojący na dwóch kołach typu Slicer, motocykl CVO Limited. Gdy wyruszysz w drogę, niczego Ci nie zabraknie. Dzięki systemowi multimedialnemu z ekranem dotykowym z Projektu RUSHMORE możesz sprawdzić nawet ciśnienie powietrza w oponach.

ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
ZAREZERWUJ JAZDĘ PRÓBNĄ
Wyszukaj
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU