Euro Festival St Tropez 2015

 

Euro Festival - 28 kwietnia - 1 maja 2016

Zatoka St-Tropez, Francja

 

Po raz kolejny Harley-Davidson rozgości się w słonecznej zatoce St. Tropez na 4 dni  świetnej zabawy. Ekskluzywny kurort  St. Tropez, wybrzeże rozciągające się do nadmorskiej wioski, w której odbędzie się festiwal, zapierające dech w piersiach okolice i malownicze miasteczko Grimaud na wzgórzu – trudno o piękniejszą scenerię dla jednej ze sztandarowych imprez H.O.G.

Jak co roku nabrzeże  zamieni się w festiwalową scenę z mnóstwem fantastycznych występów na żywo, porywających publiczność każdego dnia. Na terenie festiwalowej wioski Harley-Davidson wystawione będą stoiska sprzedawców, dealerów oraz mistrzów customizacji, a także bogata oferta gastronomiczna.

W piątek, w centrum uwagi znajdzie się pięknie położona wioska Grimaud, w której odbędzie się Custom Bike Show. Wystawa najciekawszych maszyn custom z całej Europy, które tłumnie przybędą na plac w centrum wioski, aby walczyć o nagrody w różnych kategoriach - między innymi w prestiżowej kategorii Najlepszy Custom (Best In Show). To niezwykle popularny punkt festiwalowego programu - naprawdę jest na co popatrzeć. Warto przy okazji oddać swój głos na najlepszą maszynę w kategorii Nagroda Publiczności (People’s Choice)!

Sobota to dzień parady. Stań na trasie ramię w ramię z tysiącami motocyklistów, nim wyruszą na podbój wybrzeża. Kawalkada będzie ciągnąć ulicami kurortu St. Tropez - na tle jachtów multimilionerów, które idealnie współgrający z blaskiem chromu i rykiem silników V-twin. Czy jest coś wspanialszego niż widok tysięcy motocykli sunących wąskimi, brukowanymi uliczkami Grimaud, podziwianych przez rzesze okolicznych mieszkańców, zwabionych magicznym łoskotem na senne zazwyczaj ulice miasteczka?

Przed nami kolejny sezon motocyklowy - zaznacz koniecznie tę imprezę w swoim kalendarzu - nie może Cię zabraknąć na jego inauguracji - do zobaczenia w kwietniu na południu Francji!  

 

JAZDY PRÓBNE

Przyjdź do zlokalizowanej przy festiwalowym parkingu Strefy Demo na jazdę próbną najnowszymi modelami Harley-Davidson - zabierz ze sobą przyjaciół bez prawa jazdy, niech również poczują pozytywne wibracje jazdy motocyklem Harley dzięki platformie Jumpstart, a Ty ciesz się pięknymi okolicznościami przyrody francuskich krajobrazów.

 

WYCIECZKI Z PRZEWODNIKIEM

Przygotowaliśmy dla Was wspaniałe wycieczki z przewodnikiem po okolicy. Dowiedz się więcej i zapisz się w Punkcie Informacyjnym H.O.G.

 

PARADA  

Formowanie szyku parady od godz. 8:30.

Parada flag klubowych chapterów H.O.G.
Zarejestruj się wcześniej, aby zapewnić sobie paradną wstęgę i uniknąć rozczarowania na starcie. Odbierz maszt i wstęgę w Punkcie Informacyjnym H.O.G i prezentuj z dumą barwy klubowe na czele parady.

 

ZAKUPY

H.O.G. & produkty i akcesoria festiwalowe
Dostępne w festiwalowej strefie produktów i akcesoriów.

Dealerzy i sprzedawcy
Stoiska plus plażowa strefa handlowa z ofertą 5 dealerów.

On the Road
Na stoisku On the Road do nabycia najnowsze produkty H-D dla domu.

INFORMACJE OGÓLNE

 

SPONSORZY IMPREZY