Renew the Ride

 

 

 

 

RENEW THE RIDE

Społeczność Harley-Davidson wspiera ochronę środowiska naturalnego, aby zachować wolność jazdy. Bo wspaniałe plenery, to nie tylko miejsca, w których żyjemy - to miejsca, w których jeżdżąc, czujemy się wolni.


Obejrzyj film

RENEW THE RIDE

50 Million Trees by 2025

50 MILIONÓW DRZEW DO 2025

Inspirujemy motocyklistów Harley-Davidson na całym świecie do pomocy organizacji The Nature Conservancy w zasadzeniu 50 milionów drzew do 2025 roku w celu odnowienia zasobów naszej planety. Chcesz uczestniczyć? Skontaktuj się z lokalnym dealerem Harley-Davidson, aby dowiedzieć się o nadchodzących wydarzeniach Renew the Ride lub przekaż pieniądze online już dzisiaj.

 

 

our mission

PARTNERZY OCHRONY PRZYRODY

PARTNERS IN PRESERVATION

Harley-Davidson® współpracuje z The Nature Conservancy - światowym liderem w dziedzinie ochrony środowiska, aby zmienić świat. Podobnie jak Harley Owners Group ® (H.O.G. ®), organizacja The Nature Conservancy ma ponad milion członków na całym świecie, gotowych do ciężkiej pracy w celu zachowania wspaniałego środowiska naturalnego.

our commitment to sustainability

NASZE ODDANIE EKOLOGII

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób Harley-Davidson pracuje nad zachowaniem świata, w którym żyjemy i który zwiedzamy na motocyklach, pobierz Raport Strategii Zrównoważenia Harley-Davidson®.

 

Pobierz plik PDF