JAK MOGĘ ZOSTAĆ DEALEREM HARLEY-DAVIDSON

Dealerzy Harley-Davidson to wyjątkowa rodzina, podtrzymująca unikatową kulturę tworzoną przez zróżnicowaną grupę klientów zjednoczonych w pasji i miłości do motocykli Harley-Davidson.

RELACJE Z FIRMĄ HARLEY DAVIDSON

Firma Harley-Davidson nie pobiera opłat za franczyzę i uzyskanie zgody na otwarcie punktu dealerskiego Harley-Davidson®. Wszyscy nasi dealerzy to niezależni ludzie biznesu. Każdy z dealerów działa na podstawie umowy z Harley-Davidson Motor Company dotyczącej sprzedaży detalicznej motocykli Harley-Davidson®, części i akcesoriów, odzieży motocyklowej MotorClothes® i przedmiotów kolekcjonerskich.

WYMAGANIA FINANSOWE

Wymagania finansowe dotyczące inwestycji różnią się w przypadku poszczególnych punktów dealerskich. Firma Harley-Davidson Motor Company chce, by kandydaci potwierdzili swoją dobrą kondycję finansową. Wymaga się, by przedstawili źródła dochodów, które pozwolą pokryć krótko- i długoterminowe potrzeby finansowe oraz zapewnią bezproblemowe funkcjonowanie punktu dealerskiego, a także dalszy rozwój firmy. Wymaga się również, by kandydaci przedstawili 5-letni plan biznesowy dla wszystkich przyszłych działań w roli dealera Harley-Davidson.

ZGŁOSZENIE KANDYDATURY NA DEALERA

Wszyscy kandydaci muszą wypełnić i wysłać Formularz zgłoszeniowy dla nowego dealera.


Po otrzymaniu formularza jest on analizowany i wprowadzany do naszej bazy danych potencjalnych dealerów. Odpowiedź o decyzji jest wysyłana w ciągu 45 dni od potwierdzenia otrzymania zgłoszenia. Dane wysyłającego są przechowywane w naszej bazie danych przez jeden rok.

Wysłanie formularza zgłoszeniowego to zaledwie pierwszy krok w całym procesie wnioskowania. Dealerem Harley-Davidson zostaje się dopiero po oficjalnym potwierdzeniu i otrzymaniu umowy dealera.

Dziękujemy za okazane zainteresowanie firmą Harley-Davidson Motor Company. Czekamy na Formularz zgłoszeniowy dla nowego dealera.

TRZY NAJWAŻNIEJSZE FAKTY

1

Nowi Dealerzy
Firma Harley-Davidson sama wybiera rynek i lokalizację nowych punktów dealerskich. Sama przeprowadza badania rynkowe, gdy rozważa powiększenie sieci dealerów.

2

Sprzedaż części/odzieży
Produkty Harley-Davidson są sprzedawane wyłącznie przez bezpośrednich autoryzowanych dealerów. Tylko oni mogą posiadać dodatkowe punkty sprzedaży, w których dostępne są odzież motocyklowa MotorClothes®, przedmioty kolekcjonerskie i oryginalne akcesoria do motocykli.

3

Wymagania finansowe
Każdy kandydat na bezpośredniego dealera Harley-Davidson musi przedstawić 5-letni plan biznesowy oraz udowodnić, że jest w stanie sfinansować wymaganą inwestycję.

ZOSTAŃ DEALEREM

Gotowy na kolejny krok? Formularz zgłoszeniowy dla nowego dealera jest już dostępny.
Pobierz formularz zgłoszeniowy