Roadster<sup>™</sup>

Roadster

JDI DOLŮ
 • Paint
   • Wheels
     KLÍČOVÉ PRVKY
      360°
      • Lak & Kola
      • H-D1™ Factory Customization
          ,,Mobile Image

          AUTENTICKÝ STYL

          Vzhled motocyklu Roadster™ lze snadno popsat třemi slovy: Nefalšovaný zakázkový custom. Jeho majitel dostane perfektně zpracované stylové detaily, snížená řídítka, useknutý zadní blatník, barvy v závodním stylu, žebrovaný kryt zapalování a černé kryty výfuků. A tím seznam nekončí.

          VÍCE Méně

          Mobile Image

          IKONICKÝ MOTOR

          Mohutný točivý moment v nízkých otáčkách, to je hlavní trumf motoru Evolution® V-Twin o objemu 1200 ccm osazeného v srdci nového modelu Roadster™. Samozřejmostí je také legendární zvuk, který potěší srdce i duši.

          VÍCE Méně

          Mobile Image

          OVLÁDÁNÍ

          Roadster má obrovskou porci síly pro závodění mezi semafory, ale jeho hlavní předností je perfektní chování v zatáčkách. Je to jediný model řady Sportster® s obrácenou přední vidlicí. A je tu také nové 43mm přední odpružení s kazetovou konstrukcí a nová geometrie řízení, která podporuje obratné ovládání a okamžitou reakci na řízení. O kontakt s vozovkou se starají radiální pneumatiky Dunlop® Harley-Davidson® Series.

          VÍCE Méně

          Mobile Image

          KOMFORT

          Jediný pohled na nový Roadster™ okamžitě vzbudí chuť vyhoupnout se do sedla a pořádně vzít za plyn. A jakmile se jednou rozjedete, už nebudete chtít zastavit. Nové dvoumístné sedlo má nízký profil, ale je pohodlné i pro celodenní jízdy. A špičkové odpružení je nastaveno tak, aby tlumilo všechny nástrahy, kterými chce silnice potrápit jezdce.

          VÍCE Méně