Low Rider S

Low
Rider® S

JDI DOLŮ
 • Paint
   • Wheels
     KLÍČOVÉ PRVKY
      360°
      • Lak & Kola
      • H-D1™ Factory Customization
          Mobile Image

          AUTENTICKÝ STYL

          Tovární custom je hlavně o posouvání hranic. A motocykl Low Rider® S je posouvá zase o velký kus dále. Představuje syrový customový styl v temném provedení, od malého štítku vepředu až po useknutý blatník vzadu. Hlavní hvězdou programu je ovšem motor Screamin’ Eagle® Air-Cooled Twin Cam 110™ v černé barvě. Dobře se na něj podívej. Pak pochopíš.

          VÍCE Méně

          Mobile Image

          IKONICKÝ MOTOR

          Osadili jsme ten největší motor, jaký vyrábíme, do obratného rámu Dyna, a doplnili to otevřeným sáním. Když nasedneš na Low Rider® S, tvoje ruka na plynové rukojeti je přímo spojená s motorem Screamin’ Eagle® Twin Cam 110™ a otevřeným sáním.

          VÍCE Méně

          Mobile Image

          KOMFORT

          Dlouhé cesty v sedle modelu Low Rider® S jsou nádherným zážitkem. Nízké sedlo je vyrobené z nového pěnového materiálu, díky kterému si užiješ pohodlnou jízdu s dobrou oporou. Špičkové kazetové přední odpružení zajišťuje klidnou jízdu a jisté vedení stroje v zatáčkách. Zadní odpružení zase využívá prémiové emulzní tlumiče, které také dobře tlumí nerovnosti a pevně drží v zatáčce. Jestli hledáš stroj na dlouhé výlety, jsi na správné adrese.

          VÍCE Méně