Forty-Eight

Forty-
Eight®

JDI DOLŮ
 • Paint
   • Wheels
      360°
      • Lak & Kola
      • H-D1™ Factory Customization
          Authentic Styling

          AUTENTICKÝ STYL

          Když na scénu přijel první motocykl Sportster®, psal se rok 1957 a svět dosud nic podobného neviděl. Syrový, výkonný a připravený do akce. Designové prvky, které se v těchto raných dobách poprvé objevily v ulicích, se brzy staly součástí všech modelů, od závodních speciálů až po drsné choppery.

          VÍCE Méně

          Iconic Engine

          IKONICKÝ MOTOR

          Motor Evolution® osazený v obratném rámu Sportster je skvělým příkladem výkonu, odolnosti a spolehlivosti, na níž je založeno dobré jméno společnosti The Motor Company. Jako nástupce legendárních motorů Shovelhead a Ironhead představuje tento agregát od roku 1984 nový milník v oblasti zvyšování zdvihového objemu.

          VÍCE Méně

          Handling

          OVLÁDÁNÍ

          Domácím hřištěm motocyklů Sportster je ulice a hlavním trumfem je úzký a obratný rám obepínající silný motor V-Twin. Jestli chceš zjistit, kam až jsme dospěli ve vývoji, vyhoupni se do sedla kteréhokoli z modelů Sportster 2017. Věř, že seznam všech inovací a vylepšení, které si na vlastní kůži vyzkoušíš v sedle motocyklu Sportster poslední generace, by byl hodně dlouhý.

          VÍCE Méně

          Comfort

          KOMFORT

          Když se podíváš na drsný styl motocyklu Sportster, možná tě hned nenapadne uvažovat o pohodlí. To by byla chyba. Ponoř se do sedla kteréhokoli modelu Sportster 2017 a pod štíhlým a drsným vzhledem objevíš výborný komfort.

          VÍCE Méně