Iron 883<sup>™</sup>
Iron 883<sup>™</sup>

JIŽ OD BEZ DPH 8,135 €*

Vyobrazeno Olive Gold

*Cena je bez DPH. Zobrazené modely se na různých trzích mohou od vyrobených a dodaných modelů lišit. Podrobnosti si ověř u svého dealera.

Agresivní jízdní styl ve zcela novém provedení. Tenhle motocykl není potřeba leštit. Stačí nasednout a rozjet se.

360°

Velký skok kupředu v tomto temném umění.

Byl jedním z prvních Dark Custom� motocyklů. Temný průkopník surové, temné a očesané agrese. Otázka zněla: jak může, už něco tak dobrého, být ještě lepší? Tady je odpověď. Ty na něm stavíš. Zcela nové odpružení. Nové kožené sedlo. Nové výfuky a kola, ze kterých ti padne čelist. Všechny detaily dotažené do naprostého konce. Zcela nový motocykl Iron 883� . Představujeme vám umění motocyklů Dark Custom�.


Sleduj video    >

Tvůrci snů

Když není Dais Nagao ve studiu, tak je zcela určitě na nějaké custom show všude po světě. Od Mooneyes v Japonsku po Born Free v Kalifornii. A stejně tak, jako ostatní skvělí designéři, i Dais nasává vše, co vidí, cítí a slyší, ať už se ocitne kdekoliv. Od ostatních jezdců, street artu, módy a všeho, co je alespoň trochu zajímavé. V podstatě vše okolo nás inspirovalo Daise a jeho designový tým, když vytvářeli podobu nového modelu Iron 883.

 

Dais vyrostl při závodění v neónových ulicích Tokia, aby se pak později přesunul do Kalifornie, kde se ihned zamiloval do customové scény. Pro něj byly motocykly pouze kusem železa. Čistým plátnem pro tisíce možností. Není příliš těžké najít jeho vliv na modelu Iron 883™. Tokijská džungle velkoměsta s očesaným stylem made in California. Dais vložil svůj život a duši do tohoto nového stroje.


SLEDUJ VIDEO
ZAREZERVUJ SI SVOJÍ ZKUŠEBNÍ JÍZDU
Najít
ZAREZERVUJ SI SVOJÍ ZKUŠEBNÍ JÍZDU
Najít
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU