Forty-Eight<sup>®</sup>
Forty-Eight<sup>®</sup>

Již od 10,040 €*

Vyobrazeno Vivid Black

*Cena je bez DPH. Zobrazené modely se na různých trzích mohou od vyrobených a dodaných modelů lišit. Podrobnosti si ověř u svého dealera.

Tento vylepšený motocykl Forty-Eight® pro rok 2016 přichází s postojem Dark Custom, který tady ještě nebyl™; od jeho tlusté přední pneumatiky, až po zcela nová kola z litého hliníku.

360°

Nepřestavěli jsme ho. Přeskládali jsme ho.

Poprvé spatřil svět tuto palivovou nádrž v roce 1948. Ale nikdy svět tuto ikonickou nádrž neviděl na něčem takovém. Motocykl Forty-Eight® je znovu zrozen. Všechno co na něm bylo dobré, jsme posunuli ještě na další, mnohem intenzivnější úroveň. Lepší sedlo. Lepší odpružení. Nové lehké mag kola. Neskutečné brzdy. A navíc má palivovou nádrž s grafikou inspirovanou 70. léty. Vítej v nové kapitole historie psané jazykem Dark Custom� iron.


SLEDUJ VIDEO    >

Od skic k oceli

Ben McGinley pracuje pro Harley-Davidson® již pět let a nyní se předvedl v tom nejlepším světle. Vždy jde přímo k věci, stejně jako jde přímo k srdci každého stroje - motoru, a to hned od první skicy, až po finální podobu železa a oceli. Je inspirován renesancí úprav motocyklů a z akcí jako je Yokohama Hot Rod Custom Show, Rockerbox Motofest a Brewtown Rumble. Ben preferuje poctivost a autentičnost materiálů. Nejen to mu pak pomáhá vytvořit nadčasový a opravdu cool stroj.

 

Pro Bena byl Forty-Eight® vždy ztělesněním minimalismu made in Harley-Davidson. "Jedná se se o naprostou jednoduchost a poctivost. Dvě kola a motor V-Twin uprostřed. "Vše je o designu, ne o dekoraci. Očesaný na holý základ a jako vždy - bez kompromisů.


SLEDUJ VIDEO
ZAREZERVUJ SI SVOJÍ ZKUŠEBNÍ JÍZDU
Najít
ZAREZERVUJ SI SVOJÍ ZKUŠEBNÍ JÍZDU
Najít
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU