CVO<sup>™</sup> Pro Street Breakout<sup>®</sup>
CVO<sup>™</sup> Pro Street Breakout<sup>®</sup>
CVO™ Pro Street Breakout®

Již od 22,950 €*

Vyobrazeno Starfire Black/Starfire Black

*Cena je bez DPH. Zobrazené modely se na různých trzích mohou od vyrobených a dodaných modelů lišit. Podrobnosti si ověř u svého dealera.

CVO Pro Street Breakout®. Masivní krouťák v temném stylu charakterizuje hlavní model z naší nabídky exkluzivních verzí amerických muscle biků v černém provedení.

360°

Ztělesnění stínu.

CVO™ Pro Street Breakout® je ztělesněním temného stylu a masivního krouťáku. Špičkové povrchové zpracování oživují jemné detaily od předního až po zadní blatník . Na zadním kole Aggressor je osazena mohutná 240mm pneumatika. Předsazené ovládací prvky, nové sedlo a řídítka inspirovaná světem závodů dohromady vytvářejí perfektní jízdní pozici pro dravou jízdu. A motor Screamin’ Eagle® Twin Cam 110B s otevřeným sáním, obrácenou vidlicí a dvojitými kotoučovými brzdami je zárukou toho, že výraznému stylu bude odpovídat i výkon. Jde o naši špičkovou úpravu dlouhého amerického muscle biku.

ZAREZERVUJ SI SVOJÍ ZKUŠEBNÍ JÍZDU
Najít
ZAREZERVUJ SI SVOJÍ ZKUŠEBNÍ JÍZDU
Najít
Close
DEMO RIDE EVENTS NEAR YOU

The freedom of the open road is closer than you think. Attend a demo ride near you and try several different H-D motorcycles to find out which one is right for you.